Місто, в яке Ви хочете зробити замовленняАнкара?
Від вибору залежать асортимент товарів і вартість доставки
Зараз в Анкарі: 23/11/2020

Yes.UA - міжнародна служба доставки квітів

YES - міжнародна служба доставки подарунків, яка надає сервіс із доставки квітів і додаткових подарунків для привітання, з 1999 року. Великий досвід роботи дозволяє нам краще розуміти клієнтів та гарантувати якісне обслуговування. Ми зможемо створити квіткову композицію, яка задовольнить будь-які Ваші побажання, незалежно від того буде це урочистий кошик для особливої події або ніжний букет на знак подяки матусі. На нашому сайті Ви завжди знайдете актуальні пропозиції, які відповідають сезону та враховують святкові цінові зміни.

Головне для нашої компанії - якість продукції та клієнти. Якщо рівень обслуговування та якість квітів кращі, то клієнти повертаються знову й знову.

YES доставляє квіти у 53 країни, тисячі великих і дрібних міст через філії та мережу надійних партнерів у мінімальний термін. Незалежно від того куди замовляєте квіти: Європу, США, Росію, Україну або іншу країну, Ви неодмінно отримаєте надійний сервіс. Ми можемо гарантувати високу якість обслуговування, свіжість квітів і своєчасну доставку.

На нашому сайті серед широкого асортименту Ви зможете підібрати букети для будь-якого випадку:

Дарувати квіти - це найкращий спосіб передати свої почуття.

Створіть свято своїм близьким - замовте квіти у компанії YES, і Ви неодмінно зостанетесь задоволені..

1998
2002
2006
2012
2014

1999 рік - період початку активного розвитку інтернету, який дозволив людям усього світу спілкуватися, вести активну переписку по електронній пошті та знайомитися через шлюбні агентства. У наш магазин стали надходити запити на доставку квітів із Європи та США для дівчат в Україну та Росію. Для кращої комунікації нами був відкритий сайт, за допомогою якого приймалися замовлення на доставку у 7 великих містах України та Росії.

Додаткова послуга із перекладу текстів для одержувачів із різних мов на їх рідну, в період відсутності онлайн-перекладача, надала додаткової популярності нашому сайту.

2002 год - запущена новая версия сайта, которая предоставляла возможность пользователям оформить доставку в 10 стран и более 540 городов бывшего СССР.

В асортимент були додані додаткові подарунки - цукерки, повітряні кульки, м'які іграшки. Це дозволило нашим клієнтам робити неповторні та більш адресні подарунки для завоювання серця коханої людини .

ля постійних клієнтів введена спеціальна програма із використанням дисконтних карт.

2006 рік ознаменувався запуском нової версії сайту, у якій ми пропонували обслуговування понад 1800 міст у 15 країнах світу. Наша компанія була однією із перших, хто пропонував окремий асортимент подарунків для кожного міста доставки.

Ціни розраховувалися залежно від регіону, сезонності, ціноутворення у святкові дні та інших факторів, які дозволяли надати максимально актуальний асортимент. З урахуванням нових можливостей клієнти змогли ознайомитися не лише із детальним складом букета, але й бути впевненими у тому, що доставлений букет буде відповідати замовленому.

2012 рік - обслуговування понад 3600 міст у 25 країнах. Більше 100 квіткових композицій на вибір для будь-якого міста. Більше 50000 виконаних замовлень, 7000 постійних клієнтів, які зробили більше 2-х замовлень або володіють дисконтними картами.

Наша компанія стала першою, яка не лише інформувала про точний склад замовленого букета, але й надала можливість клієнтам самостійно зміни його відповідно до власних уподобань.

2014 рік - оновлення асортименту з урахуванням розмірів та якості зображень. 350 тематичних букетів до будь-якої нагоди.

Доставка через філії та мережу надійних партнерів у 50 країн і тисячі міст. Доставлено понад 175 000 замовлень. Реалізована функція повідомлення при виборі дати доставки, про святкові та не робочі дні, які залежать від країни доставки.

Реалізована функція особистого кабінету із можливістю нагадувати про важливі події - День народження, ювілей, весілля тощо. За допомогою автоматичного сервісу нагадування приходить клієнту про наближенні свята, тому наші клієнти не пропускають жодної важливої дати.

Протягом останніх 20 років ми розвивалися, реалізовували нові функції та можливості на сайті, покращували сервіс. Завдяки якості роботи ми домоглися лояльності клієнтів , що дозволило нам не лише пережити різні часи, але й зробити сервіс більш орієнтованим на клієнта.

Асортимент подарунків і ціни залежать від регіону доставки та сезону. На сайті представлено більше 350 чудових тематичних букетів і композицій до різних свят і подій. Щоб ознайомитися з асортиментом, введіть назву міста, до якого хочете замовити доставку.

Якщо Вас не влаштував запропонований асортимент букетів або у списку міст, які обслуговуються, відсутнє потрібне - можливе оформлення індивідуального замовлення.

Ми постійно поліпшуємо нашу компанію та застосовуємо сучасні технології, щоб відповідати очікуванням і надавати своїм клієнтам найвищий рівень сервісу.

Дякуємо за те, що Ви вибрали нашу службу. Ми хочемо, щоб Ви знали: для нас важливий кожний клієнт і робота, яку ми виконуємо. Із нетерпінням чекаємо можливості виконати Ваше замовлення. Ми високо цінуємо Вашу довіру.

Колектив служби YES

Доправити замовлення в місті